Služby webové stránky ve WordPress

Potřebuji webové stránky ve WordPress nebo jednoduchý web? Výroba levných WordPress webových stránek pro online prezentaci vašeho webu.
https://www.php.net/

Vytvoříme Vám wordpress web na míru

Pomocí CMS systému WordPress je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blogy i rozsáhlejší webová řešení.

Redakční systém WordPress je ideální řešení internetových stránek

Redakční systém WordPress je nástroj pro tvorbu internetových stránek, které se musí ve většině případů neustále aktualizovat, aby si udrželi stávající návštěvníky. Z tohoto důvodu redakční systém musí umožňovat svým provozovatelům snadné přidání a úpravu obsahu internetové stránky. Prostřednictvím WordPress CMS systému je možné vytvořit jednoduché osobní či firemní webové stránky, blog nebo i rozsáhlejší řešení webových stránek.
Webová stránka ve WordPress Vám poskytuje téměř neomezené možnosti při tvorbě internetových stránek. Nabízí množství modulárních rozšíření, kterými je možné si snadno přizpůsobit funkcionalitu systému dle vlastních potřeb. WordPress může být použit mnoha způsoby. Je otevřen různým možnostem a jediným limitujícím faktorem bude pouze kreativita tvůrce webové stránky. Co lze ve WordPress vytvořit?
Osobní webovou stránku

Jednoduchá i rozsáhlejší webová prezentace

Firemní prezentace

Firemní www stránky na míru

Internetový obchod

E-shop webové stránky pro online prodej

Produktový web

Webové stránky s nabídkou vašich produktů

Online portfolio

Stránky s vaším portfoliem

Portál s inzercí

Web s online inzertním portálem

O jaké služby máte zájem?

Vyberte si z nabídky oblast, která vás zajímá.
Webové stránky s redakčním systémem WordPress

Tvorba webových stránek ve WordPress od A do Z, jejichž obsah si může provozovatel webu (či zaměstnanec firmy) kompletně spravovat pomocí redakčního systému WordPress. Pro malé i střední firmy.

Jednoduché webové stránky z HTML šablon

Pro nízkorozpočtové projekty nebo jednotlivce. Při tvorbě vycházíme z námi vytvořených univerzálních šablon. Nejlevnější a nejrychlejší řešení tvorby webu.

Loga a tvorba grafiky

Návrh logotypů firem či projektů, vizitek, letáků a další grafiky.

Rozšířené služby

Optimalizace webových stránek, bezpečnostní aktualizace, internetový marketing (PPC, SEO)

SEO optimalizace, PPC kampaně, založení a správa sociálních sítí, zajištění technické podpory, strategicky vytvořený obsah a služby internetového marketingu.

Firemní E-shop stránky

Tvorba, správa a propagace malých i středních e-shopů.
Se zaměřením na výkon a budování spokojené zákaznické komunity.

Online konzultace a analýza webové prezentace

Odkud a jak získat nové zákazníky? Co na webu vylepšit? Jak prezentovat novou službu nebo produkt? V rámci těchto témat poskytneme rychlý a nestranný pohled z praxe.

Průběh tvorby wordpress webu

1. Konzultace s klientem

Porada s klientem, důkladné porozumění segmentu podnikání klienta, jeho produktům nebo službám, cílení na demografické skupiny, předešlým strategiím a plánování do budoucna. Stanoví se cena za plánovanou tvorbu webových stránek, případně za další služby. Tato konzultace je zdarma.

2. Návrh struktury webu

Správně rozvržená informační architektura je základem kvalitních webových stránek. Vaši klienti se musí na webu dobře orientovat a na co nejmíň kliknutí najít to, co hledají. Proto předem definujeme základní vstupní stránky a navrhneme vhodný obsah. Při návrhu struktury webových stránek vycházíme z informací zjištěných v předchozích krocích.

3. Příprava obsahu

Kvalitní a autentické fotografie se srozumitelnými a přívětivými texty zkvalitní váš web jak na Googlu tak u klientů. Zatím jsme ovšem na začátku: obsah je základním vstupem pro přípravu rozvržení webových stránek a současně důležitým podkladem pro grafika, který kvalitní podklady jen dotáhne k dokonalosti. Budeme od vás potřebovat základně zpracované texty pro jednotlivé stránky. A pokud vám dané texty nepůjdou od ruky, pomůže vám náš copywriter. Dále to už bude jen svištět.

3. Příprava prototypu webu

Prototypům webových stránek se říká wireframy. Prototyp je funkční klikatelný model webové stránky, díky kterému si lépe představíte, jak webové stránky fungují a kudy po nich vaši zákazníci brouzdají. Budete mít první hmatatelný výstup a získáte představu o uspořádání jednotlivých prvků a textů.

Tomuto prototypu dáme grafický styl na kterém se shodneme, jako vhodné písmo, barevnost nebo návrh logotypu. Pokud už vizuální styl máte převedeme váš web do vámi určeného grafického hávu.

Ošetříme také responzivitu, aby se váš web správně zobrazoval na mobilech, tabletech i PC.

3. Programování webu

V této fázi je práce na nás a nebudeme od vás skoro nic potřebovat. Vybereme vhodné technologie, nakódujeme responzivní HTML šablonu a naprogramujeme frontend webu (ta část co je vidět) a backend (část která není vidět) rozhraní.
Celé to poté optimalizujeme: zkontrolujeme rychlost načítání, bezpečnost stránek a zajisté vás s webem naučíme zacházet.

Co následuje po zhotovení webu?

Doporučujeme pravidelné aktualizace redakčního systému webových stránek a nastavit online marketing pro lepší rozjezd podnikání.
SEO a PPC - online reklama - Tvorba webových stránek hamisweb - webové stránky - optimalizace webu pro vyhledávače - pozice google
MINIMÁLNÍ OPTIMALIZACE

Roční aktualizace redakčního systému webových stránek. Sami se díky této naší službě nemusíte starat o žádné bezpečnostní aktualizace systému nebo pluginů a máte jistotu, že „jádro“ webových stránek bude vždy spolehlivý.

STANDARDNÍ OPTIMALIZACE

Základní správa a servis webu. Úpravy se dějí na vyžádání v nepravidelných intervalech. Například pokud budete potřebovat na webu udělat větší změnu – založit novou sekci, přidat nový grafický prvek - na rozsahu prací se nejprve domluvíme, práce provedeme po vašem odsouhlasení a poté vyfakturujeme.

DOPORUČENÁ OPTIMALIZACE

Pravidelné vylepšení webu a internetový marketing s garantovaným měsíčním objemem prací. Po spuštění webových stránek vám můžeme nabídnout pravidelné práce na SEO optimalizaci, správu PPC kampaní, analýzy návštěvnosti, správu sociálních sítí a tvorbu jiného obsahu.

MÁTE NA NÁS DOTAZ?

Kontaktujte nás a můžeme najít společné řešení.

    Poptávka tvorby WordPress webu.

    POPTÁVKA
    Vyplňte a odešlete Vaši poptávku, nebo volejte +420 773 974 896